تجربه ما خلق بهترین خاطرات شماست

clear

تُرکیه با نام رسمی جمهوری ترکیه (به ترکی استانبولی : Türkiye Cumhuriyeti) ، کشوری اوراسیایی است که در شمال غرب آسیا و خاورمیانه واقع است .

ترکیه در شرق با کشورهای ایران ، نخجوان ، ارمنستان ، و گرجستان ؛ در جنوب شرقی با عراق و سوریه ؛ و در شمال غربی (بخش اروپایی) با بلغارستان و یونان همسایه است . همچنین ترکیه از شمال با دریای سیاه ، از غرب با دو دریای کوچک مرمره و اژه و از جنوب غرب با دریای مدیترانه مرز آبی دارد . دو تنگهٔ راهبردی بسفر و داردانل نیز در اختیار ترکیه است.

ترکیه کشوری کوهستانی و نسبتاً پر باران است . ترکیه از آب و هوای خوب و جلگه‌ای برخوردار است و مکان‌های جالب و دیدنی دارد به دلیل همین سالانه تعداد زیادی توریست به آنجا مسافرت می‌کنند.

 

ساتراپ+پرواز+تور+گردشگری+تور هوایی+تور زمینی+ترکیه

قلعه های فرانسوی

فرانسه یکی از زیباترین قلعه های اروپا را دارد. می خواهیم تعدادی از باشکوه ترین قلعه های فرانسه را به شما معرفی کنیم تا در سفر خود به این کشور سرسبز حداقل به یکی از آن ها سر بزنید و عظمت و شکوه این قلعه ها را از نزدیک ببینید. در ادامه، الی گشت را همراهی کنید.

.نیوزلند از کشور های سر سبز و پیشرفته در دنیا می‌باشد در ادامه می‌توانید با نکاتی جالب در مورد کشور نیوزلند را مطالعه فرمایید

نیوزیلند قسمتی از قاره ي زیلندیا است که 93% آن زیر آب میباشد.

1050788054

قاره ای که تصور می شود حدودا به بزرگی دو سوم استرالیا باشد و اکنون فقط بخشی از آن قابل مشاهده است و بقیه آن در زیر آب فرو رفته است.دانشمندان ازسال ها پیش به وجود قاره ای در این ناحیه مشکوک بوده اند، در حال حاضر با گردآوری داده های موجود، به نظر می رسد که می توانند این ادعای خود را ثابت کنند.اکنون، با در نظر گرفتن مدارک به دست آمده، آیا قاره زیلندیا به عنوان یک قاره مجزا به رسمیت شناخته می شود؟

جاذبه های کشمیر

طبیعت چنان قدرتی دارد که می تواند انسان را همیشه غرق خود کند و هیچ وقت هم تکراری نشود. رودخانه پرقدرت، کوه های جادویی، جنگل های انبوه، آبشارها و هر آنچه در طبیعت است زیبا و اسرارآمیز به نظر می آیند. طبیعت گاهی شما را سرشار از شور و هیجان می کند و گاهی هم چنان آرامشی به شما می دهد که ساعت ها محو تماشایش می شوید. اگر می خواهید از زیبایی بی پایان طبیعت لذت ببرید کشمیر محل مناسبی است، کشمیر در ایالت جاموی هند سرزمینی است که نمی توان آن را با کلمات توصیف کرد، فقط باید رفت و در این همه زیبایی شناور شد. در سفر به هند، کشمیر با قله های پر از برف، دره های تماشایی، دریاچه های آرام، درختان بسربه فلک کشیده، گل های رنگارنگ و ماجراجویی های هیجان انگیزی مثل کوهنوردی و قایق سواری به استقبالتان می آید. می خواهیم تعدادی از جاذبه های کشمیر را معرفی کنیم، ساتراپ را همراهی کنید.

آیا تا به حال سوار بالون شده اید؟آیا از اینکه توسط بادکنک بزرگی به بالا روید بیم دارید؟هیچ ترسی نداشته باشید دیدن زمین از آسمان و داخل بالون حال و هوای دیگری دارد.مثل این است که همانند یک پرنده تمام مناظر قشنگ زمین را از بالا و در داخل بالون  نظاره میکنیم.در اکثر ایالت ها هر ساله در فصل گرم تابستان فستیوال های بالون سواری برگزار میشود که طرفداران زیادی دارد و اکثر مردم درآن شرکت میکنند.شهر های زیادی این فستیوال بالون سواری را برگزار میکنند شهرهایی مثل آلبوکرک،و مشهورترین آنها اسپانیا میباشد

در تایلند فصل تابستان با بادبادک بازی گره خورده است و خیلی از تایلندی ها، بادهای گرم تابستانی را به اسم بادبادهای بادبادکی می شناسند چون وزش این بادها همزمان شده است با فصل هوا کردن بادبادک ها. جشن رنگارنگ بادبادک ها در تایلند هر سال در ماه مارس (اسفند) برگزار می شود تا بادبادک بازی که بخشی از میراث ملی این کشور است همیشه زنده بماند و  همچنین روابط خارجی این کشور با ملت های دیگر قوی تر شود. هر سال تعداد زیادی از کایت ران ها و همینطور کسانی که به این ورزش علاقه دارند جذب این فستیوال می شوند. اگر می خواهید از این جشن شاد و رنگارنگ بیشتر بدانید در ادامه با ساتراپ همراه باشید.

عروسک های مسافرتی

عروسک های ماتروشکا شاید برای خیلی ها شناخته شده و برای خیلی ها هنوز ناشناخته باشد، در هر صورت این عروسک ها از سوغاتی ها و صنایع اصلی کشور روسیه هستند و به نوعی نماد این کشور محسوب می شوند. یکی از جهانگردها تصمیم جالبی گرفته است. این جهانگرد که Jan نام دارد، به تنهایی سفر می کند، او ۳ عدد از این عروسک ها را در سفر با تور روسیه خریداری کرد و تصمیم گرفت سفر دور دنیای خود را با آن ها ادامه بدهد. او سفر های خود را از سال ۲۰۱۳  شروع  کرد و به شهرها و کشورهای مختلفی مانند روسیه، فرانسه، انگلستان، کانادا و… سفر کرد. در ادامه عکس هایی از اولین عروسک های جهانگرد دنیا را می بینیم. با ساتراپ همراه باشید:

مکان های هیجان انگیز در سفر به چین

اگر همیشه دنبال مکان های هیجان انگیز دنیا می گردید، باید تور چین را انتخاب کنید. با سفر به چین در واقع وارد افسانه ای در تاریخ می شوید. اگر علاقه دارید تا از مکان های هیجان انگیز این کشور لفسانه ای بیشتر بدانید، همراه ساتراپ باشید:

مشتری دائمی

ساتراپ پرواز با بیش از 7000 مشتری دائمی