کشور فرانسه یکی از کشوهای پر مخاطب در زمینه گردشگری است، سالیانه افراد زیادی با تور فرانسه به این کشور زیبا سفر می کنند، فرانسه دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است، اما نکته قابل توجه اینجاست که حتی خیابان های فرانسه به شکلی طراحی شده اند که قدم زدن در این خیابان ها خاطرات دل انگیزی برای شما رقم خواهد زد، در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از دیدنی های کشور فرانسه آشنا کنیم با ساتراپ پرواز همراه باشید.

هتل‌های حبابی شکر فرانسه مکانی لوکس برای تمام گردشگران به‌حساب می‌آید، این هتل در نگاه اول شبیه به مکانی برای بازی کودکان است، اما این سازه‌ی اختاپوسی شکل، درواقع هتلی جادویی، مجلل و باشکوه است که از هم‌اکنون به لطف آب‌وهوای مدیترانه‌ای، خود را برای پذیرایی از مهمانان تابستانی آماده کرده است. در ادامه کمی بیشتر با این هتل متفاوت در کشور فرانسه، آشنا خواهیم شد.

 

این هتل در شهر زیبای “Theoule- sur- Mer”، واقع‌شده است و می‌توان از میان پنجره‌های مدوّر و کشتی مانند آن، چشم‌اندازی تماشایی از اقیانوس را مشاهده کرد. طراحی و سبک معماری پیشروی این سازه، معمار مجارستانی آن، آنتی لووگ (Anti Lovag) را به شهرت رساند. اینجا یکی از مکان‌های معروف و متداول برای برگزاری مهمانی‌های مرتبط با فستیوال جهانی فیلم کن بوده و حتی مراسم‌های مربوط به دنیای فشن و مد را نیز میزبانی می‌کند.

مهمانان این هتل غیرمتعارف می‌توانند وقت خود را در میان آب‌وهوای مطبوع مدیترانه‌ای و در مجاورت استخرهای مدور هتل گذرانده و یا در فضای خصوصی اتاق خود، از غوطه‌ور شدن در وان و حوضچه‌هایی به همین سبک و سیاق لذت ببرند؛ اما کار به همین‌جا ختم نمی‌شود. این هتل دارای یک سالن آمفی‌تئاتر مجهز است که ظرفیت پذیرایی از ۵۰۰ مهمان را داراست.

همچنین به فراخور مهمانی یا تعطیلات خانوادگی، می‌توان از فضاهای ویژه این هتل ازجمله سرویس خدماتی آزور (Azur) با ده اتاق‌خواب استفاده نمود. هزینه‌ی یک‌شب اقامت در این هتل به ازای هر نفر ۱.۱۲۵ دلار است و اگر قرار بر اجاره به‌صورت گروهی باشد، هزینه‌ی دریافتی برای یک روز ۱۳.۴۹۹ دلار هست.

به‌تازگی این هتل میزبان برگزاری فشن شوی کریستین دیور سال ۲۰۱۶ بود که در محوطه‌ی هلوئی رنگ این مجموعه برگزار شد. نمایشی که شاید برگزاری آن در این هتل اندکی عجیب و کنایه‌دار می‌نمود.

مالک این هتل طراح سرشناس پیِر کاردین (Pierre Cardin) است که پیش‌تر و در دهه‌ی ۱۹۴۰، به‌عنوان سرپرست بخش دوزندگان با این برند معتبر همکاری کرده و در سال ۱۹۵۴ با مجموعه لباس‌های حبابی شکل خود، به شهرت بین‌المللی دست‌یافت.