مالدیو همواره یکی از مقاصد گردشگری گردشگران ایرانی بوده است.تفریحگاه ساحلی ، سونا و آبگرم لیلی در جزیره ی هوواهندو Huvahendhoo در کشور مالدیو واقع شده است.

ساختار چوبی هتل شکل طبیعی این جزیره را منعکس می سازد که پوشیده از کابین های بیشماری است که در امتداد دریای آبی روشن گسترانیده شده اند.

 

مالدیو3

تفریحگاه لیلی به خاطر داشتن سواحل بکر ، پوشش گیاهی سرسبز گرمسیری و خانه های صخره ای عجیب و غریبش که فقط چند متر تا ساحل فاصله دارند شهرت زیادی در سراسر جهان دارد. مطلوب ترین مکان برای تماشای مرجان ها در جزیره ی هوواهندو در نزدیکی برخی از شگفت انگیز ترین محوطه های غواصی در جهان واقع است.

مالدیو4

صلح ، آرامش و محیط طبیعی زیبا همراه با امکانات و خدمات بی نظیر تفریحگاه لیلی را به مکان مناسبی برای گذراندن تعطیلات آرام ، دورهمی های سرگرم کننده ی خانوادگی و یا گریزهای عاشقانه بدل نموده است.

پس از یک بازسازی گسترده تفریحگاه لیلی در سال ۲۰۰۹ به عنوان یک تفریحگاه ساحلی لوکس ۵ ستاره بازگشایی شد و به معرفی مفهوم منحصر به فرد و پیشتاز “لوکس مقرون به صرفه” پرداخت. اینجا اولین تفریحگاه ۵ ستاره ی کاملا مجهز در مالدیو به شمار می رود.

مالدیو2

مالدیو1

مالدیو