اگر به دنبال ماجراجویی و تجربه یک سفر هیجان انگیز هستید، پیشنهاد می کنیم تور چین را انتخاب کنید. با سفر به چین درواقع وارد افسانه‌ای در تاریخ می‌شوید. با ساتراپ پرواز همراه باشید تا شما را با این مکان های زیبا و هیجان انگیز آشنا کنیم.

ZHANGJIAJIE

Zhangjiajie در دنیای غرب به دلیل داشتن منظره دل‌انگیز در فیلم (آواتار) بسیار مشهور شده است. کوه‌های ایستاده سر به فلک کشیده  در فیلم حماسی جیمز کامرون برگرفته از مخروط‌های سنگی پارک جنگلی Zhangjiajie است.

JIUZHAIGOU

این مکان بیشتر معروف به دره نه روستا است (که نام لفظی آن در چین است)، این پارک ملی تماشایی، سرشار از قله‌های ناهموار، چشمه‌های یاقوتی‌رنگ، جنگل‌ها و آبشارهایی است که دارای مناظر کوه پایه‌ای ست که بیش از آن‌که در کشور چین باشد در مرزهای کانادا قرارگرفته است. میراث جهانی یونسکو این دره را در قسمت شمالی ایالت سیچوان ثبت کرده است و دریاچه پنج رنگ، آب‌های نیلگون آن‌چنان زلال هستند که می‌توانید قعر آب‌ها را به‌راحتی ببینید.

دیوار بزرگ

یقیناً هرساله ده‌ها میلیون توریست از این دیوار بازدید می‌کنند، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که در هنگام بازدید از بخش‌های مختلف این دیوار با مردم درگیر شوید؛ اما بااین‌حال فکر می‌کنید چیزی غیرازاین دیوار هست که بتوان بدون دیدن آن در چین این گردش را کامل کرد؟ از ماه‌های جون تا اوت که اوج تابستان است چشم‌پوشی کنید البته اگر می‌خواهید از شلوغ‌ترین زمان‌ها اجتناب کنید و سعی کنید به Badaling بروید و بخش‌های آرام‌تر دیوار مانند Mutianyu را ببینید.

رودخانه YANGTZE

در حدود ۶۳۰۰ کیلومتر از دشت کینگای –تبت تا دریای شرق چین در شانگهای طول دارد. این رود طویل‌ترین رود چین و سومین رود طویل دنیا است. هیچ کمبودی در دیدن شهرها و مناظر زیبا برای اکتشاف از سه دره معروف تا بزرگ‌ترین بندر چین در چانگینگ  وجود ندارد.

CHENGDU

دو کلمه است: پانداهای غول‌پیکر  چنگدو خانه پانداهای غول‌پیکر است و می‌توانید با پیوستن به آن از آن‌ها در Dujiangyan Panda Base مراقبت کنید. در برنامه نگهداری پاندا از داوطلبانی دعوت می‌کنند تا از این حیوانات جالب مراقبت کنند که  در این حالت با گروه محافظان پانداها کار می‌کنند و درباره این برنامه آموزش می‌بینند. در میان این موجودات پشمالو، چنگدو به‌نوبه خود مکانی بسیار جالب است و دارای مناظر تاریخی مانند LESHAN GIANT BUDDHA است.