بازار گورمه

اگر از آن دسته از گردشگرانی هستید که به ظروف سفالی رنگارنگ علاقه مندید و به کاپادوکیا آمده اید بازار گورمه اولین پیشنهاد برای بازدید شماست. ظروفی کاملا دست ساز و هنرمندانه با رنگ و لعاب بسیار جذاب که گرشگران کاپادوکیا را ترغیب به خریدن می کند. این ظروف در دو سبک سنتی و مدرن ساخته می شوند که کیفیت ساخت بسیار بالایی دارند.

بازار-گورمه

بازار کاپالی کایسری

خرید لباس در کاپادوکیا در قدیمی ترین و بزرگترین بازار کایسری پیشنهاد می شود. بازار کاپالی کایسری در سه طبقه پوشاکی از بهترین برندهای جهانی با دوخت های متنوع و زیبا را برای گردشگران ارائه می دهد. بازار کایسری از بناهایی هست که در دوران عثمانی بنا شده است ولی همچنان فرم تجاری خود را حفظ نموده است.

بازار-کایسری

شنبه بازار اورگوپ

اگر طرفدار شنبه بازار هستید در کاپادوکیا بازار هفتگی اورگوپ پیشنهاد می شود. تازه ترین میوه ها و سبزی ها شنبه هر هفته در این محل عرضه می شود. هرچند آدرس محل برگزاری این شنبه بازار می تواند جای متفاتی باشد ولی معمولا پارکینگ میگروس جایی برای شنبه بازارهای میوه می باشد.

محل-برگزاری-شنبه-بازار-اورگوپ

فروشگاه سولطان

با رفتن به کاپادوکیا در ترکیه , شهر نوشهیر مکانی است که هم گردشگری و هم بازارگردی باهم انجام می گیرد. در شهر نوشهیر در منطقه کاپادوکیا فروشگاهی با نام سولطان فعالیت می کند محلی برای خرید دست سازه های تزئینی مانند تابلو و وسایل دکور منزل می باشد. هم چنین در این منطقه فروش زیورآلات و سنگ های قیمتی در فروشگاه اوزلر برپاست.

سولطان-شاپ