اورفا سوفراسی

در میدان مرکزی شهر آوانوس در کاپادوکیا رستوران اورفا سوفراسی قرار گرفته است. وعده های نهار و شام در این رستوران سنتی لذت مضاعف برای گردشگران به همراه دارد. در طبقه بالای این رستوران می توان میدان شهر را به خوبی تماشا کرد. تزئینات دیواری این رستوران مکان های بسیار مشهور ترکیه را معرفی می کند.

اورفا-سوفراسی

رستوران الای

در منطقه حاشیه ای اوچیسار در کاپادوکیا رستوران الای کاپادوکیا بنا شده است. منوی بین المللی به همراه غذاهای سنتی ترکی در این رستوران سرو می شود. تراس این رستوران نمایی دیدنی را برای گردشگران کاپادوکیا فراهم می کند. سالن صخره ای آن نیز ساعات خوشی را برای گردشگران به وجود می آورد.

رستوران-الای

رستوران ستن

در بازدید از مرکز فرهنگی شهر کاپادوکیا سری به رستوران ستن نیز بزنید. رستورانی با غذاهای محلی منطقه آناتولی با سبک معماری سنتی که فضایی بسیار آرامبخش را برای گردشگران کاپادوکیا فراهم آورده است. موسیقی زنده این رستوران غذاهای دلچسب این مجموعه را دلچسب تر می کند.

رستوران-ستن

رستوران زیگی

در دل یک خانه قدیمی از جنس سنگ تزئین شده به رنگ های کرمی و بنفش , کافه رستوران زیگی محیطی دنج و در عین حال خاطره انگیز را برای گردشگران کاپادوکیا فراهم ساخته است. یک فنجان قهوه تورک در این مکان را اکثر گردشگران این منطقه از کاپادوکیا تجربه می کنند.

 

رستوران-زیگی

رستوران دیبک

وقتی گردشگران کاپادوکیا در ساختمانی که قدمت آن به حدود پانصد سال پیش باز می گردد غذا سرو می کنند بی اختیار کاپادکیای قدیم را در ذهن خود متصور می شوند. رستوران دیبک با غذاهای سنتی خود طعم یک غذای لذیذ را برای توریست های این منطقه هدیه می کند.

رستوران-دیبک