رستوران جمیل اوستا

اگر در مرکز شهر ترابزون باشید و احساس گرسنگی کنید رستوران جمیل اوستا جایی است که باید به آن سر بزنید. دکوراسیونی بسیار زیبا و غذاهایی به مراتب خوشمزه چیزی است که رستوران جمیل اوستا برای گردشگران هدیه می دهد. به جرات می توان گفت بهترین رستوران مرکز شهر ترابزون رستوران جمیل اوستا می باشد.

رستوران-جمیل-اوستا

رستوران کالکان اوغلو

اگر به دنبال بهترین رستوران شهر ترابزون به پیشنهاد سایت گردشگری جهانی هستید کالکان اوغلو مکانی است که به شما معرفی می شود. انتخاب شدن در چهار دوره متوالی به عنوان رستوران برتر شهر ترابزون خود گویای کیفیت غذایی و نحوه مطلوب خدمات سرو غذا در این مجموعه محبوب می باشد.

کالکان-اوغلو

رستوران کوماراوغلو

یک غذای حلال در حد کیفیت رستوران کالکان اوغلو به همراه نوشیدنی های دلچسب و دسرهای لذیذ در رستوران کومار اوغلو ارائه می گردد. این رستوران جزو گرانقیمت ترین رستوران های شهر ترابزون می باشد که البته سطح مطلوب غذاهای آن این گرانی را توجیح می کند.

کومار-اوغلی

رستوران بوردو ماوی بالیک

گردشگران شهرهای ساحلی بیشتر دوست دارند غذاهای دریایی آن مناطق را مزه بکنند. بوردو ماوی در ترابزون رستورانی است که چالش غذاهای دریایی لذیذ را قبول کرده است و توریست های ترابزون را برای سرو یک غذای دریایی بسیار خوشمزه دعوت می کند.

بوردو-ماوی-بالیک