تجربه ما خلق بهترین خاطرات شماست

clear

تورهای مالزی

همکاران ما در ساتراپ پرواز همواره تلاش می کنند پکیج تور مالزی از تبریز را با قیمت و امکانات مناسب تولید و ارائه کنند. در مورد تور مالزی و تور مالزی سنگاپور از تبریز پکیج های ارائه شده دارای استاندارد لازم می باشند.
برای رزرو تور مالزی از تبریز کافیست پس از مطالعه اطلاعات پکیج و تور مالزی از تبریز با دفاتر ما در شعب تهران یا تبریز تماس بگیرید.
همچنین در سایت ساتراپ پرواز در منوی آسیا منوی دیگر با نام تور مالزی وجود دارد که با کلیک بر روی آن می توانید ضمن بررسی اطلاعات تور مالزی از تبریز اقدام به گفتگوی آنلاین با کارشناسان پاسخگوی ساتراپ پرواز نمایید.
شما می توانید برای رزرو تور مالزی از تبریز شماره تماس خود را ارسال نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

ده مکان ناب دیدنی مالزی

مالزی دو تجربه بسیار متمایز شبه جزیره و جزیره برنئو (جزیره ای مشترک با اندونزی و شاه نشین برونئی) را ارائه میدهد. این شبه جزیره ترکیبی از اقلیتهای مالی، چینی و هندی با پایتخت کارآمد و مدرن کوالالامپور می باشد. جزیره بورنئوی مالزیایی برخی از مکان های بسیار جالب کشور مالزی را با جنگل ها، اورانگوتان ها، قلّه های گرانیتی و قبایل دورافتاده به طرز چشمگیری نشان میدهد. کشور مالزی با ترکیب برخی از جزایر زیبا آمیزه ای شاد ومفرح را برای اکثر بازدیدکنندگان به بار می آورد   ادامه مطلب...

خدمات تور مالزی از تبریز شامل بلیط رفت و برگشت تبریز به مالزی با پرواز ماهان | ترانسفر فرودگاهی و بین شهری | راهنمای فارسی زبان | سیم کارت اعتباری و بیمه مسافرتی می باشد. برای مشاهده قیمت تور تبریز به مالزی بر روی نا هر کدام از تورهای مالزی کلیک نموده و در جدول قیمت لیست هتل های مالزی به همراه امکانات و هزینه اقامت در اتاق های سینگل، دبل، دو تخته یک تخته با کودک و بدون کودک به همراه تعداد ستاره های هتل ها شامل سه ستاره ، چهار ستاره و پنج ستاره را مطالعه فرمایید.
مشتری دائمی

ساتراپ پرواز با بیش از 7000 مشتری دائمی